Za okny jemně sněží moučkový cukr

16. prosince 2013 v 19:28 | Andalusian |  Filosofický koutek
Za poslední týden se toho docela dost stalo. Pekla jsem ve škole cukroví, byla jsem na plese tanečních, protrpěla jsem poslední hodinu informatiky v tomto roce (bohužel jen kalendářním) a byla jsem se podívat na rozsvícený stromeček na Staromáku. Snědla jsem kornout kaštanů, ochutnala jsem perníkovou kávu.


Víkend jsem celý věnovala všeobecnému dobru. Kromě asi dvou hodin fimování v neděli večer jsem neudělala nic svého, nic do školy. V sobotu jsem celé dopoledne připravovala těsto na cukroví. Pak jsem uvařila oběd, snědla oběd a vyvenčila psa. Odpoledne jsem těsto přeměňovala na cukroví a zabralo mi to až do večera. Ještě jsem stihla Stardance a Bonda.

Myslela jsem si, že v neděli dodělám to ostatní, ale to mi úplně nevyšlo. Rodiče si koupili novou postel a potřebovali se zbavit staré. Tu si měla vzít ségra a ta její se měla dát na půdu. Tak jsme strávili celý den vyklízením, přesouváním, stěhováním a montováním. Dopoledne jsme jen uklízely a vyklízely, luxovaly a přenášely (všechno přirozeně přišlo do mého pokoje, aby to jinde nepřekáželo). Odpoledne nám přijeli na pomoc Jiří a Zombák. Napřed nakládali novou postel do auta, pak stěhovali ségry postel na půdu, postel rodičů k ségře a nakonec nejtěžší část, novou postel z auta a po schodech nahoru do ložnice. Dobře, že jsme měli chlapskou pomoc, jinak bychom tu krávu nahoru nedostali.
Jakmile vešel dovnitř, poznamenal Zombák "Máte krásně úzký schodiště." Tak tak asi.

Večer už jen čaj, cukroví, rozloučit se a pak zmíněné fimování.

A teď už jen zítřek, písemka z němčiny, pak divadlo, finanční gramotnost (neptejte se) a v pátek si dáme dárky, sníme cukroví a nevkročíme do ústavu zase až do Tří králů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ovca Ovca | Web | 22. prosince 2013 v 20:10 | Reagovat

No áno, áno, vianočných koláčov mám už akurát tak dosť, piekla som ich celý včerajšok! Zato by som si dala pečené gaštany.

2 Natalie/Surynka Natalie/Surynka | Web | 3. ledna 2014 v 13:27 | Reagovat

Jo, po pár týdnech jsem se konečně dostala ke čtení blogu a koukám, že se tu nachází nový článek :-)

Je fajn, že vám měl kdo pomoct s postelí (trochu mě překvapuje, že to nešlo zařídit s firmou, kde jste to kupovali) a poznámka o úzkém schodišti je trefná, nedovedu si představit, jak se to chlapům povedlo, ale dobře, že se to povedlo :-)

Tak ještě jednou přeji krásný rok 2014 :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama