Mám času jako husa klasu...

27. května 2013 v 20:59 | Andalusian |  Filosofický koutek
...a hlídám si ho jako čert kříže.

Vážně mě to štve. Měla jsem i několik nápadů na psaní a všechny se postupně vypařily dřív, než jsem si na ně našla čas. Strašně se flákám, a i když mi přijde, že na nic nemám čas, vlastně nic není hotový a pořád jenom prokrastinuju. Mám v pokoji bordel, musím se učit na několik testů a přesto jenom tupě zírám do obrazovky. Celý večer.

O trochu lepší varianta je, když se aspoň dostanu k něčemu, co mě baví. Dneska jsem si po dlouhé době udělala čas na trochu tvoření a dorazila jsem jeden starší projekt. Taky jsem byla s mamkou nakupovat. To vždycky špatně dopadá. Mám nový plavky, krásný. Ale musela jsem si na ně přidat, byly drahý. Za jeden týden jsem stačila utratit víc, než svoje měsíční kapesný. No co, zase se chvíli budu krotit.

Zítra večer se jdu podívat na divadelní hru, kde hraje Natalie, na to se docela těšim. Jenom zase nebudu mít večer čas. No co, to se zvládne. V pátek jdu na nějaký seznamovací večer do tanečních, uvidíme. Taky jsem začala číst Velkého Gatsbyho, zatím jsem se daleko nedostala. Měla bych ho dočíst brzo, potřebuju na něj napsat čtenářský deník. Do konce května.

Končí deštivý máj a mě docházejí náhodné myšlenky. Myšlenka myšlenkou umírá.

(Ta poslední věta je z Máje. Dneska němčinářka řekla, že Máj je od Erbena.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skatulka Skatulka | 29. května 2013 v 18:00 | Reagovat

Kdybyste se někdo divil co znamená nadpis, tak je to výrok našeho známého. Je to vážně slovotepec, bylo by fajn kdyby to alespoň dávalo smysl gramaticky. Ale já nemam co říkat se svými výroky.,.,

2 Skatulka Skatulka | 29. května 2013 v 18:01 | Reagovat

A u mého posledního komentáře má .,., znamenat ...

3 Natalie/Surynka Natalie/Surynka | Web | 1. června 2013 v 0:10 | Reagovat

Vidím, že jsem ti svou hrou ten čas nabourala, promiň :) Celkem jsme an tom stejně, taky tak nějak nemám čas. A jen tak, nešla bys náhodou na Velkýho Gatsbyho pak do kina? Celkem by mě zajímala ta filmová adaptace.
Od Erbena? Hm... štěstí, že němčinářka učí němčinu a ne češtinu. V literatuře by to asi nedopadlo příliš slavně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama