Červenec 2012

Surynka

30. července 2012 v 21:53 | Andalusian |  Koutek na zajímavé věci
Vy, kteří mě znáte, jistě víte, že si moc nehraju na věci jako jsou spřátelené blogy a tak. Vy, co mě neznáte, to teď víte taky. Prostě mi to přijde zbytečné. Nechci to nikomu brát, ale nedělám to. Jenže...
Moje kamarádka, která provozuje svůj vlastní blog (vlastně asi dva, nebo kolik) pod jménem Surynka, mě požádala o spřátelení a sama mě na svém blogu do této skupiny zařadila. Nemohla jsem ji odmítnout a navíc výjimka potvrzuje pravidlo. Neberte to jako klasické "SB", ale prostě tady to máte:

Se Surynkou se znám i na živo, ale o tom tady psát nechci. I když... No, nevím, o čem vlastně budu psát, protože její blog pravidelně nesleduji (promiň) a četla jsem od ní jen pár povídek. Ale můžu naprosto upřímně říct, že to málo, co jsem četla, bylo na mladou amatérskou spisovatelku kvalitní.
Abych začala nějak od začátku a ne z prostředka, asi napřed napíšu o jejím blogu celkově. Je zaměřený na Surynčinu literární tvorbu a taky tu najdete nějaké výtvarné umění (kresby - mimochodem hezké). Část povídkové tvorby je HP fan fiction, ale to já nemusím, tak to ani nečtu. Zajímavější mi přijdou originální povídky. Jak už jsem zmiňovala, opravdu jsem toho četla dost málo, ale může vřele doporučit Noční přízrak (Jo, počkat, ten vlastně na blogu nemá. Tak nic...). No a pak... ehm... Moc se omlouvám, (Surynko,) ale ještě jsem si nenašla čas, abych pořádně prolezla tvůj blog. Všem ostatním samozřejmě doporučuji, aby to udělali za mě, stojí to za to.
A na závěr malé poděkování, protože Surynka o mě na svém blogu napsala moc hezké věci, které si ani nezasloužím. Děkuju!