Říjen 2011

Tak různě

7. října 2011 v 19:29 Koutek na zajímavé věci
Nedostala jsem zatím žádný bezva nápad a článek, takže sem napíšu jen pár maličkostí, co mě napadá.
Za prvé, mám profil na Deviant Artu, adresa je Coraline66.deviantart.com. Blog, co jsem si kvůli tvoření zakládala, se ukázal jako poměrně nešikovný, takže ho už nebudu používat. Skatulka má taky profil na DA a určitě ho sem dávala, ale pro jistotu: Dimago.deviantart.com. Nepřispíváme tam ani jedna moc často, takže buďte trpěliví.
Další věc, co mě napadá, je , že bych mohla napsat něco o knížkách, co jsem v poslední době četla. Bylo jich dost a spousta z nich stojí za pozornost.
Tak možná příště...
Ahoj

Vůbec nic mě nenapadá

3. října 2011 v 17:43 | Andalusian |  Filosofický koutek
Bohužel je to tak, nic mě nenapadá. Už je to docela dlouho, co jsem něco rozumného napsala. Můžu se pokusit to změnit, ale bojím se, že se mi to nepovede, jak už napovídá název.
Můžu začít třeba tím, že budu vyprávět něco, co se mi v poslední době přihodilo. O víkendu jsem byla s kamarádkou na chatě. Je to vlastně poměrně stará a velká dvojvila v Ondřejově, kousek za Prahou. Je tam taky hvězdárna, takže jsme si zašly na prohlídku, kterou vedl milej a upovídanej mírně vyplešatělej pán, takže to protáhl na dvě a tři čtvrtě hodiny. Nicméně to určitě stálo za to, sice jsem tam už mnohokrát byla a spoustu z toho vím, ale dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Večer jsme opékali buřty a marshmallows, takové ty americké pěnové bonbóny. Když se rozpustí nad ohněm a mírně připálí, chutnají ještě líp. Trošku jsem to asi přehnala, za jeden večer jsem jich spořádala osm. V neděli jsme zašli na houby a na to, jak bylo sucho, jsme se vrátili se slušným úlovkem. Chvíli jsme ještě zůstali a odpoledne odjeli domů. Dneska jsem se ve škole od spolužačky dověděla, že v sobotu taky byla v Ondřejově a byla na hvězdárně o prohlídku dřív než já...
Skatulka tam s námi nebyla, ta byla někde úplně jinde a možná vám to poví sama.
Tím asi mé zážitky končí a mě nezbývá než znovu zmínit, že mi došla fantazie a skončit s psaním.
Tak zase někdy, Andalusian