Rok 2011

24. ledna 2011 v 15:38 | Andalusian |  Filosofický koutek
Tak jsem tu zase dlouho nebyla a málem jsem propásla příležitost sdělit vám tu radostnou novinu, že se nám zase o rok přiblížil konec světa. Sice na něj ani tak nevěřím, co je mi po tom, že si nějaký příslušník kmene Mayů přestal psát kalendář, ale těšit se na něj můžu stejně. Máme za sebou další a podle Mayů předposlední Vánoce a Silvestr a můžeme si oddychnout od vánočních příprav a stresu s úklidem a sháněním dárků. U nás už se pomalu ale jistě dojídá cukroví, tak mě napadá, že bych mohla něco upéct. Jsem doma s kašlem, takže bych na to mohla mít i čas. Jenže spíš než pečení se věnuji svému milovanému drátkování a to mě přivádí k myšlence, že bych si už mohla založit stránku specíálně na svoje výtvory. Možná se k tomu dostanu už dnes, určitě sem dám odkaz. Teď momentálně mám rozdělané nerezové náušnice a rozhoduji se, jaký na ně dám korálek.
Tím jsem asi dostatečně shrnula vše, co jsem chtěla říct, tak zase někdy na shledanou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natalí Natalí | 27. ledna 2011 v 21:51 | Reagovat

Konečně další článek :-)
Já jsem jednu dobu taky byla pořád doma s kašlem-průdušky, brala jsem antibiotika a měla jsem skoro dva týdny pokoj. Už to ale zase začíná a vzhledem k tomu, že jsem už ve škole dost chyběla, na kašel kalu a až mi bude fakt špatně, zajdu si k doktorce. Ty se vyžíváš v korálkování, já vyrábím loutky do loutkového divadýlka, které si Kiki už viděla (:-D ) Momentálně vyrábím hraběte Draculu. Chtěla jsem mu hlavu natřít na tu velmi světlou modrou-až mramorovou, ale nechytlo to a vypadal jako Fantomas, no :-)

2 Natalí Natalí | 7. února 2011 v 19:53 | Reagovat

Když tak  tom přemýšlím, v roce 2010 měla být 3. světová válka-konkrétně v říjnu. Nic se nestalo a ani nepředpokládám, že se stane. A konec světa má být v roce 2013-co sem slyšela já. Který termín znáš ty?

3 Skatulka Skatulka | 10. února 2011 v 14:40 | Reagovat

Nejobecněji známý termín je 21. 12. 2012, kdy končí Mayský kalendář, ale je to blbost, protože já přece budu žít minimálně dvěstě let, a nemůže jen tak skončit svět. Podle mě skončí až když se lidi vyvražděj sami, nebo je zabije nějaká katastrofa - třeba výbuch Yellowstoneu. Ale planeta bude žít dál, třeba s úplně jinou civilizací. Třeba s Myšima, nebo Delfínama...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama