Prosinec 2010

Zapomněl I Mosazný Astroláb

9. prosince 2010 v 18:41 | Andalusian |  Filosofický koutek
Ahoj, tak se zase vracím ke svému zvyku psát do názvu článku větu utvořenou podle písmen názvu... Pro ty, co to nepochopili (nedivím se vám, já bych to taky nepochopila, kdybych to sama nepsala), název článku je Zima. Kdo neví, co to je, buď žije v rovníkových oblastech (proč to tedy čte v češtině, že?), nebo by si asi měl doplnit základní vzdělání.
Když se kolem sebe podívám, takových lidí je bohužel hodně. Ale když se kolem sebe podívám, tak vidím hlavně sníh, břečku, led, mraky a další sníh. Ne, že bych neměla ráda sníh, ale toto je trochu moc. Napadne, fouká do očí, roztaje, zmrzne, klouže. Napdne další a fouká do očí. Už aby byly Vánoce a mohla jsem se na ten sníh jen koukat z tepla svého domova, nejlépe u hořících kamen (hořet má to uvnitř těch kamen, rozumějte mi) a s hrnkem teplého, voňavého čaje v ruce. Ano, a s miskou cukroví.
Což mě přivádí k myšlence, že bych nějaké měla upéct... Hmmm, možná o víkendu. Taky bych si měla uklidit, učit se na testy, přebrat si binec ve školní tašce... Toho je. V poslední době nemám čas na nic, jen dnes jsem sem vměstnala chvilku pro flákání se u počítače. A abych se tak úplně neflákala, napsala jsem pro vás článek. Jestli si ho chcete přečíst, vtaťte se o tři odstavce výš. (Pochopili?)
Tak se mějte, nezlamte si nohy na ledě a užívejte si vánoční pohody (ne stresu).
Andalusian