Září 2010

Ajaj

3. září 2010 v 19:29 | Andalusian |  Filosofický koutek
Ahoj, tak jsem tu po dlouhé době zase zpátky. Přes prázdniny opravdu nebyl čas ani síla něco přidávat, ale teď se to možná trochu vylepší. A nebo možná taky ne...
Jelikož mě nenapadá lepší téma, napíšu, co jsem dělala o prázdninách. Asi si říkáte "ach ne, už zase", protože rozhovorů (ale i slohovek) na toto téma je opravdu hodně. Já to sem ale stejně napíšu.
Byla jsem týden na Moravě u nádrže Nové Mlýny. Nějací mamčini známí tam jezdí "na chatu", tak jsme jeli taky. Bylo to docela fajn, vyjeli jsme si na kola, koukali jsme se na ostatní jak surfují a pak jsme to vzali přes několik dalších míst domů.
Pak jsem byla na táboře na ranči Ixionu. Bylo to jako ostatně každý rok super. Skatulka tentokrát jela už jako vedoucí a špatně rozvěsila fáborky na orienťák (i když ona vám řekne, že to není pravda), ale koníci nám to všechno vynahradili.
Pak jsem byla (samozřejmě i s rodinou) asi 12 dnů na Krétě. Bylo tam sucho a vedro, ale jinak super. Váleli jsme se na pláži, zašli jsme se podívat na Festos a Knossos a měli jsme se hezky :-).
Jako poslední událost těhle prázdnin jsem byla na ještě jednom táboře, tentokrát od domu UM, tábor Černobor ve Třech Studních. To bylo v podstatě zaměřené na LARP, jestli nevíte co to je, tak si to vygooglete:-). Miládka sice vaří velice zvláštně, ale jinak to bylo taky fajn.
To by zatím asi stačilo, časem se zase ozvu.
Andy.