Duben 2010

I just went mad

30. dubna 2010 v 21:57 | Skatulka |  Skatulčin koutek
Já se prostě musim pochlubit...

Nové záhlaví

29. dubna 2010 v 20:57 | Skatulka |  Skatulčin koutek
Tady je nové (letní) záhlaví hned ve dvou verzích.

Verze 1)Verze 2)Už asi půl roku tam máš to starý záhlaví, víš? Kiki? Posloucháš ty mě taky někdy? Ne. To se dalo čekat...

Kresleni 2 I.

28. dubna 2010 v 8:04 | Skatulka |  Skatulčin koutek
Tady jsou ty slibovaný obrázky...

Neklikejte sem!!!! Výslovně vám to zakazuju!!!!


Konec soutěže???

26. dubna 2010 v 18:30 | Skatulka |  Skatulčin koutek

Vyhlášení soutěže o nej přezdívku proběhne v sobotu 17. 5. 2010.


Je o CENY!!!!!!!!


Do té doby můžete svobodně hlasovat a přidávat návrhy.

Od 3. 5. do 12. 5. jsem na cestách, tak donuťte Kiki ať sem něco dává, je to koneckonců její blog. Já sem na tu dobu předpřipravím pár článků s náčrtkama a skicama vlků a kočkovitých šelem. Na 12., sem dám dokonce plně barevný obrázek, o kterém si myslím že se mi povedl.

Tak sem choďte a přispívejte, ať vám harddisky makaj, software funguje a viry se vám vyhýbají velikým obloukem. (njn, měla jsem dvě hodiny IVT. Ono to člověku vleze na mozek!!!)

Griffin

23. dubna 2010 v 8:30 | Skatulka |  Skatulčin koutek
ani kun, ani cerno-bilej, je to napul lev a napul dravej ptak.


jenom ty kridla me porat stvou...
se mejte krasne

Off-White

20. dubna 2010 v 8:30 | Skatulka |  Skatulčin koutek
Tohle je odkaz na stránku z docela dobrym komiksem.
Je to klikací!!!

OFF-WHITE comic

DeviantArt - SOUTĚŽ

18. dubna 2010 v 18:46 | Skatulka |  Skatulčin koutek
ZADÁNÍ:
Dělám si profil na DeviantArt. Je to stránka pro umělce, výtvarníky a lidi co je prostě baví kreslit a psát. Už jsem se rozhodla, že si profil udělám, ale nevím jak se budu jmenovat. musí to být krátké, výstižné a jednoduché na psaní i pro američany -> žádné háčky a čárky nad písmeny a zbytečné věci jako hvězdičky. Co přezdívka může obsahovat jsou velká písmena, i uprostřed slov, mezery (ale ne víc než tři slova) a pomlčky a spol.

  1. Tááák zaprvé, hlasujte v anketě dole, vyberte si jméno co se vám líbí nejvíc a, překvapivě, na něj klikněte. Jak jednoduché. Z tohohle pro vás nic nekouká.
  2. NEBO hlasujte pro JINÉ, a dokomentářů napište váš návrh nebo návrhy, maximálně pět, číslicí 5, na osobu.

CENA:
Výherce kategorie 2. si bude moct vybrat z následujících cen:
A) Záhlaví včetně barevného sladění stránky
B) Diplomeq buď ode mě nebo od Kiki (s čím budete chtít, kromě lidí)
C) Jednoduchý kreslený koník, vlk, griffin

Tak navrhujte, budu ráda i za pár návrhů a počítejte s tím, že i když nevyhrajete, můžu vaší přezdívku použít, a že jí uvidí lidí víc a nemůžu vyloučit ukradení. Taky si vyhrazuju právo přezdívku jakkoli upravit. Pokud se mi bude líbit přezdívek víc, můžu vyhlásit i druhé a třetí místo.

A Kiki, ty se taky zúčastni, minimálně hlasuj, jinak ti něco udělám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak PIŠTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Za tento obrázek vděčím právě někomu z deviantArtu, a obrázek patří právě jemu. Zmenšením tolik trpí...

Tarakau von Ripple

8. dubna 2010 v 23:01 | Skatulka |  Skatulčin koutek
Kdybyste nemeli co cist tak tady je blog jedne moji silene kamaradky...je to zajimavy cteni o ni, jejich druhych a tretich ja a o imaginarnich kamaradech vcetne psychiatra Richarda.

Az budu mit cas napisu sem toho vic a i s hackama a carkama.

Mejte se hezky.


Tarin obrazek


Vice od ni na DeviantArt.com

TGIV

7. dubna 2010 v 18:21 | Skatulka |  Skatulčin koutek
Už dlouho jsem sem nic nedávala... Název konstruuju opačně než Kiki, to jest že vezmu první písmenka ze slov dané fráze a udělám z nich něco, nedá se tomu říkat slovo. Kiki to dělá opačně, ta vezme písmenka daného slova a vymyslí k nim ne-vždy-vtipnou frázi. T=Thank G=God I=It's V=Vacation. Je to upravenina TGIF, kdy F=Friday.

Tímto navazuju na Kikin článek o Velikonocích a prázdninách. Užila jsem si je. Například jsem zjistila, že když se banda snowboardistů rozhodne, že pojede domů zadem, přes les, tak jim v tom nezabrání ani strouha od potůčku, bahno, tráva a cokoliv tam zůstane roztátí sněhu. A že fotit skákajícího snowboardistu proti slunci, na mobilu a na ne uplně stabilní hromadě sněhu není nejlepší nápad, zvlášť když na vás lidi házej sněhový koule. A že půjčovat bandě bratranců jehlu a nit je podívaná jestli ne za všechny prachy, tak alespoň za 30 kopečků čokoládové zmrzliny a jedno částečné zatmění slunce. A co teprve když mejou nádobí....

Ať žije potravinářské barvivo. Další věc, o které jsem se na chalupě přesvědčila je, že lidi jsou neskutečně zvědaví tvorové. A taky že kluci nevědi co je to badyán, moje nejoblíbenější koření hned po paprice. Náhodou je to dobrá hra, zkusit namátkou vytáhnout jednu skleničku s kořením a vařicími pomůckami a muset jí ochutnat. Zvlášť když vám kolega podstrčil pepř celý nebo kyselinu citronovou. A to droždí... Zajímavé byl taky moment, kdy už nezbylo nic na ochutnání kromě zápalek. A můj drahý příbuzný přece neskončí jako poseroutka a začne jednu chroupat, přestane až po malé poznámce že fosfor je jedovatý. Největší úspěch mělo ale potravinářské barvivo, které museli ochutnat všichni, a tak jsme skončili s červenými a posléze modrými tlamami, rukami a hlavami. (ými, emi, ami, slyš! vždycky měkké i tam piš!) Ještě že se to dá vyprat. Poproste Kiki, ať sem ty fotky dá...a nebo radši ne.

Až si najdu čas, tak sem naskenuju můj nejnovější výtvor, který neni ani černobílý, ani kůň.
Se mějte!!!!!!!!!

Velikonoce

5. dubna 2010 v 18:15 | Andalusian |  Filosofický koutek
Zdravím, po dlouhé době jsem opět tady. Jistě jste si všimli, že je dneska Velikonoční pondělí. Možná i k vám domů zavítal nějaký ten koledník a chtěl obarvené vajíčko, nebo panáka... Ale hlavně ty prázdniny. My školáci jsme měli volný čtvrtek a pátek a já jsem ho i se Skatulkou strávila na chalupě v Krkonoších. Ne samy, samozřejmě. Ještě s dvěma kamarádkami a třemi bratranci. Ještě dva dospělí, ale ti se nepočítají. Ten nejmladší bratranec se vlastně taky nepočítá. A s tím, co nám zbylo, když se ti tři nepočítají, byla docela sranda. Říkali jsme si vtipy, upravovali jsme plyšového psa Míšu a skládali puzzlíky. No a samozřejmě jsme dělali i normální věci jako ježdění na snowboardu, ale těch nenormálních bylo dost. Spát jsme chodili okolo jedné a vstávali těsně před polednem... Zkrátka jsme si to užili. A vy?
No, vyptávat se nebudu. Fotky sem redši dávat nebudu, protože byste se lekli. Takže to už je asi všechno, mějte se.
Andalusian