Kůň 2009 na Císařském ostrově

8. května 2009 v 19:30 | Andalusian |  Filosofický koutek
Již jsem se zmiňovala, že mám ráda koně. Proto jsem se na ně zašla v neděli podívat. Byl to nápad jedné kamarádky ze školy, která je rovněž blázen do koní. Jsme tam taková povedená trojka. Tři koňařky. Tak jednu z nich napadlo, že bychom se mohly zajít podívat na výstavu Kůň 2009 (jak už napovídá název článku) na Císařském ostrově v Tróji (jak už se také dozvídáme z názvu).

Různě jsme se domlouvaly a zapomínaly se doma zeptat a já jsem ještě v pátek nešla do školy (měla jsem rýmu a nebylo mi dobře), takže jsme se nakonec nedomluvily. Dopadlo to tak, že já a ségra (ta má také ráda koně - překvapivě ;-)) jsme tam prostě vyrazily s tím, že tam možná potkáme moje kámošky. Rodiče nás tam dovezli a jeli po dlouhé procházce se psem domů. My jsme vlezly do haly a koukaly se na koníčky. Pak mi zavolala kámoška, jestli tam pojedu a když jsem odpověděla, že už tam jsem, tak říkala, že přijede taky. Ta, co se na to nejvíce těšila, že je nemocná, či co a že nepřijede. Tak jsme dále sledovaly krásné čtyřnohé tvory a pak kamarádka dorazila. Dokoukaly jsme na koníky a opustily kamarádku a jely domů. Autobusem.
Teď k výstavě (pozn. většina fotek je od mojí sestry, ta měla s sebou lepší foťák a tak ty její fotky nejsou rozmazané jako ty moje.):
Když jsme přišly, zrovna probíhala výstavka různých plemínek a vždycky tam přišel koník a ta paní nahoře v budce s mikrofonem o něm něco pěkného řekla. Pak tam byla mini skoková soutěž.
hafling^
Když to zkončilo, šly jsme se dívat na parkur venku. Taky jsme prošly stáj a pohladily a vyfotily spoustu koníků. Když přišla kámoška, podívaly jsme se znovu na ten první program, tentokrát už od začátku. Znova jsme se tam podívaly okolo a jely domů. Hodně jsme fotily, časem sem ty fotky dám. Bude to chvíli trvat, protože všechny potřebujou zmenšit a některé trochu upravit. Dám sem asi hlavně fotky od ségry, protože ty moje nejsou nijak super, jak je vidět na téhle fotce haflinga.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama